fbpx

Sauna

FINSKÁ SAUNA


Finská sauna navazuje na tradice saunování tak, jak je většina z nás zná. Sauny jsou vytápěny saunovými kamny s lávovými kameny na 95C°. Saunování probíhá buď za zcela “suchého” provozu, nebo lávové kameny poléváme vodou, tím se tvoří parní nárazy a zvyšuje se tak vlhkost vzduchu v interiéru sauny. 

PRIVÁTNÍ VÍŘIVÝ BAZÉN

Momentálně z energetických důvodů mimo provoz!!!

Poskytuje nerušený relax až pro pět osob. Společně s intimním osvětlením a parádní dekorací se jedná o jeden z nejlepších způsobů, jak strávit hezké chvilky s partnerem či partnerkou. Privátní vířivka = cesta k dokonalému zážitku.

Vířivá masáž celého těla je dokonalou relaxací ve vodě. Při pobytu ve vířivce, kdy voda dosahuje tělesné teploty, celkově zregeneruje celé vaše tělo, uvolníte ztuhlé svalstvo a aktivujete svaly.

K whirlpoolu doporučujeme objednat láhev sektu.  

Chromoterapie

Dává hydromasáži zcela nový rozměr. Chromoterapie neboli terapie barev patří mezi metody alternativní medicíny. Používá barvy a světlo k vyvážení energie v lidském těle, a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální, i mentální.. Ve vířivce barevné diody prosvětlují vodu a vy si v nastavení můžete vybrat, které barvě dáte přednost nebo je nechat automatický prolínat.

INFRASAUNA

 


Infrasauna poskytuje všem uživatelům radost ze saunování při relativně nízké teplotě, kolem 50C°. S infračerveným teplem se dokonale uvolníte, vypotíte a zrehabilitujete celé tělo. Infrasauna je zároveň ideálním řešením pro ty z vás, kterým je klasická finská sauna ze zdravotních důvodů zapovězena.

SAUNA

 ceník 2023

 Kč

 

 

60min

90min

120min

2osoby

320

360

420

3osoby

420

460

520

4osoby

520

560

620

5osob

620

660

720

Jedna osoba vstup na vlastní nebezpečí. Ceník pro jednu osobu viz. ceník pro dvě osoby.

   
Prostěradlo zdarma, osuška na vyžádání 30 Kč   
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

Volejte a rezervujte si termíny na tel,+420603117118

%d bloggers like this: